Dance Republic Tantsukool asukoht: Estonia pst.3 Tallinn tel:+372 55566063 info@republic.ee

TÄIDA ANKEET JA REGISTREERU TRENNI!

Trenni registreerimiseks palume täita kõik vajalikud väljad.

A- algajad
K- kesktase
E- edasijõudnud

Kui Te ei ole kindel mis trenn on Teile sobiv, siis valige “Muu soov” ja täpsustage kommentaaris oma soovid ja küsimused. Kui soovite mitmes trennis osaleda siis valige oma põhigrupp ja siis lisage kommentaariumisse millised treeningud Teid veel huvitavad.


Palun märgi ära millal on Sul esimene võimalus tulla proovitrenni.

Kuidas me saame Sind veel aidata?

Kirjuta siia oma küsimus või soov. 🙂


“Aitäh, et andsid mulle nii tugeva tantsupõhja ja inspireerisid mind püüdlema oma unistuste poole edasi! Olen 100% kindel, et kui ma ei oleks viis aastat tagasi just Sinu trenni tulnud, ei oleks ma kunagi sellist julgust ja tantsukirge endas ette kujutanudki nagu mul täna on. See kõik on tänu Sinule ja Sinu panustustele enda õpilastesse. Olen südamepõhjani tänulik ja see on alles algus!.”
Marii
endine Alissa õpilane
Täiesti vaieldamatult positiivseima energiaga tantsukool! 😍 Trennid on täis mitmekülgseid ja põnevaid tantse aga ka nauditavat füüsilist koormust - ideaalne kombinatsioon🙌 Lisaks sellele on hea tuju ja see mõnus boost of confidence peale igat trenni garanteeritud😊
Kulla
FunkFusion Choreo õpilane
Mõtlesin, et kirjutan Teile, et olen nii õnnelik, et Laura hakkas Teie juures trennis käima. See aasta lubasin tal vahetada trenni ja nii hea on vaadata kuidas laps ootab igat trenni lihtsalt nii väga. Suur aitäh Teile!
Laura ema
Show Noored 2
Dance Republic Tantsukool on südamega loodud koht, kus õhkub soojust nii inimestest kui ruumidest. Trennid on igati arendavad, intensiivsed ja väga lõbusad, andes positiivse laengu. Mulle meeldib, et Dance Republic FunkFusion Choreo trennid ja kavad on mitmekülgsed ja seeläbi on võimalik avastada enda tugevusi ning nõrkusi. Soovitan tantsukooli nii lastele, noortele kui täiskasvanutele.
Karoline
FunkFusion Choreo õpilane

Meie majake on kaardil halli värvi, asub Estonia pst 1 ja 3  hoovis. Kui vaatate läbi satelliitpilti siis näete maja halli katust. Maja leidmiseks tuleb siseneda hoovi Estonia pst poolsest (Dresshousi kõrval asuvast) kangialusest sisse ning minna ümber maja, et siseneda hoone sisse. Majal on viited. Õige ukse juures on ka tantsukooli silt. 

etEstonian
etEstonian