Dance Republic Tantsukool asukoht: Estonia pst.3 Tallinn tel:+372 55566063 info@republic.ee

 

 

Alissa:

Olen olnud juba 20 aastat erinevate tantsustiilide edukas ja tunnustatud treener. 

 

Nende aastate jooksul olen õpetanud tuhandeid eri vanuses õpilasi. Samuti olen lugematuid kordi osalenud nii ise juhendajana, lavastajana, tantsijana ja koreograafina kui ka oma õpilastega erinevatel võistlustel, konkurssidel, teleprojektides, teleülekannetes jne.

Trennis soovin pakkuda õpilastele rõõmu enda võimete avastamisest. See siiras üllatus nende liikumiste õnnestumise üle  ja nende aitamine edusammude saavutamisel on mu jaoks parim hingetoit ja rõõmu allikas. Tants ja selle õpetamine on mu suurim kirg – usun tugevalt seda, et kõige parem trenn on selline kus tahaksid ka ise õpilane olla. Tulen alati vaatamata kõigele oma trennidesse hea tujuga, ning lõpetan trenni heade soovidega ja naeratus näol. 

Tantsukunst ja suund kasvab ja areneb maailmas igapäevaga ja nii ka mina soovin alati astuda oma sammud selle arengu suunas, hoides elevana tähtsaks ja armsaks saanud minu jaoks üldisi eetilisi väärtusi.

 

Liisel:

Olen sõbralik ja rõõmsameelne. Soovin Sulle pakkuda  kaasahaaravat tantsu ja tehnikaga täidetud trenni, samas ei puudu neist ka korrektsus ja tähelepanelikkus. Annan endast kõik, et tuleksid trenni rõõmsameelsena ja õppimistuhinaga ning lahkuksid veelgi parema tuju ja täienenud teadmistepagasiga. Minu eesmärk on pidevalt arendada ennast ja aidata seda teha ka teistel. Annan endast parima, et tantsupisik Sul ei kaoks. Vastupidi, soovin seda veelgi suuremaks muuta. 

 

Valeria:

Tants on minu jaoks elu. Tantsides unustan kõik mured ja naudin hetkes olemist. Minu tantsutee algas võistlustantsus kui ma jätkasin oma pere traditsiooni olles ise vaid neljaaastane. Kuue aasta pärast tundsin suurt tahet proovida miskit muud, ning nii ma jõudsingi Alissa Montese trenni.  Hetkel treenin endiselt Alissa Montese käe all ning täiendan ennast pidevalt erinevatel workshopidel. Samuti olen väga uhke, et kuulun juba teist aastat BC Kalev Cramo tantsutudrukute gruppi, mis on mulle väga suureks arenemisallikaks. 

 

Trennis saan oma tundeid avaldada nii, kuidas ma ei saaks sõnadega kirjeldada. Oma õpilasi soovin inspireerida oma tantsuteel saada paremaks ja mis peamine hoida arenemistahet alati tipus. Minu  eesmärk tantsija ja treenerina on ennast pidevalt arendada ja hoida tantsuarmastust tugevana. 

 

 

Katriin:

Olen sõbralik ja avatud inimene, kes tahab tuua kõigi ellu killukest positiivsust. Oma tantsuteed alustasin rühmvõimlemisega, ning läbi aastate viis see tee mind edasi tantsuni. Minu järepidev soov areneda avas mulle ukse Dance Republic Tantsukooli esindustiimi, kus olen saanud tutvuda ja arendada mitmeid erinevaid tehnilisi tehnikaid ning tantsustiile.Minu eesmärgiks on jätkata arengut samal moel – mitmekülgselt. Seda tunnet mida alati tantsides kogen tahan hakata ka oma väikestele õpilastele edasi andma. Saame koos teha midagi mida naudime ja armastame, olla loovad ja töökad ning leida endas üles selle kire mis meis tantsu vastu on! 

 

 

 

 

FunkFusion –  Üks populaarsemaid, meie tantsukooli oroginaalstiil, mis on 2011 aastal välja töödatud Alissa Montese poolt. Sellel on hetkel kaks suunda – koreograafia (FunkFusion Choreo) ja tantsuline fitness (FunkFusion DanceFit) need kaks suunda eristuvad tasemete poolest. Selle stiili eripära tuleneb sellest, et nendes trennides on oma kõrge naiselik energia, sära ja sukeldumine tantsumaailma erinevate stiilidesse, FunkFusion koreograafia on väga mitmekülgne, muusika kaasahaarav ja seltskond väga inspireeriv ja toetav. 

 

 

Treenerid: Alissa Montes ja Reane Evert

 

Reane: 

 

Olen kohusetundik ja asjalik särapall. Minu trennidest leiab alati naeru, positiivsust, motiveerivaid sõnu ja võimalust areneda. 

Tants on minu jaoks viis, mis annab võimaluse end väljendada, tunda enesekindlalt ja särada. Oma õpilastele soovin samuti läbi oma koreograafiate anda edasi positiivseid emotsioone, enesekindlust ja võimalust nautida hetkes olemist. 

 

Minu tantsutee algas ilmselt hetkel, kui üldse käima hakkasin. Kuna ka mu ema on tantsija ja treener, siis on tants see miski, mis on minuga terve elu kaasas käinud ja oli ainult loogiline valik ema tantsukingadesse hüpata. Minu üks suurimatest saavutustest siiani on olnud tantsimine tantsukooli esindustiimis. Seda just, kuna see oli aeg, mil tantsides tundsin end kui superstaar ning kust sain alati positiivseid emotsioone. Samuti oli alati kuhu edasi areneda ja võimalus proovida uusi asju, kuna ei olnud kuiva tatsumist, vaid iga päev, iga esinemine oli erinev ja järgmine linnuke saavutuste nimekirjas. Treeneri ameti leidsin ennekõike meie tantsukooli supernaise Alissa utsitamisel. Tema julgustavate sõnade ja motiveerimise tõttu olen arenenud ja avastanud, kui lahe on olla mitte ainult tantsija vaid ka treener. Ta on olnud eeskujuks ja mentoriks igal sammul. 

Minu eesmärk on pakkuda kõigile oma õpilastele trenni ning atmosfääri, kus saab end tunda vabalt, nautida ja mitte mõelda sellele, mis teised arvavad. Trenn ja tants peaks olema soov ja nauding mitte tüütu kohustus.

 

Esindustiim on edasijõudnutele noortele ja täiskavanutele tantsijatele. Trennides on rõhk koreograafia omandamisel, esinemisteks ja võistlusteks ettevalmistumisel.

Esinetakse igakuiselt. Hinnatakse kõrget motivatsiooni olemasolu. Tugev grupivaim. Arenetakse nii tehniliselt kui emotsionaalselt.  Esindustiimi sobivad neiud ja täiskasvanud kellel on suur soov kuuluda teineteist toetavate liikmetega grupi, areneda, tunda rõõmu tantsust ja loomulikult ka esindada tantsukooli erinevatel üritustel ja võistlustel. Vanus alates 15+.

Järelkasv
Järelkasvugrupp sobib edasijõudnud noortele kes soovivad areneda ja tunda rõõmu tantsust ja grupivaimust. Esinemised ei ole nii sagedased kui esindutiimil ning otsest kohustust tulevikus liituda esindustiimiga ei ole. Kuid samas see grupp annab väga tugeva ettevalmistuse esinemiste maailma (esindustiimi) ja õpetab olema kohusetundlik, teistega arvestamist ja arendab kvaliteetselt nii tehniliselt kui emotsionaalselt, mis on väga olulised esindustiimi kuulumise omadused. Järelkasvu on oodatud kõik kesk- ja edasijõudnud noored alates 12+.

 

 

 

CONTEMPORARY

Anna-Maria:

 

Alustasin pisikesena iluvõimlemisest, kui palusin 4-aastaselt emmel ennast võimlema viia. See ilus spordiala oligi mu esimene armastus, mis andis mulle tugeva põhja edasiseks tantsueluks. 12-aastaselt jätkasin võistlustantsuga, tantsides nii ladina kui standart programme. Mõne aja pärast hakkas mind paeluma ka tantsumaailma teised stiilid nagu kaasaegne tants ja hiphop koreograafia. Olen suur tantsu fänn, olenemata stiilist, ning pidevalt käin ennast arendamas välismaal ja osalen erinevates programmides, laagrites ja töötubades ja ka ise juba viis aastat annan workshope üle Eesti, Läti, Leedu ja Saksamaa. Enda loomingus meeldib mulle siduda erinevaid omandatud teadmisi, stiile ja kvaliteete. Kesksel kohal on kindlasti musikaalsus, emotsioon ning kehakontrol

 

JAZZ

Maarja Eliisabet: 

 

Minu tantsutee algas iluvõimlemise ja rahvatantsuga, kuid läbi erinevate katsetuste ja kogemuste, olen jõudnud kaasaegse jazzini ja seda tohutult armastama hakkama. Mulle on tantsus oluline iga tantsija hing ja omapära ja seda otsime ka tundides. Lisaks tegeleme oma tantsulise sõnavara arendamisega ja oma hääle otsimisega, ning mis kõige tähtsam – leiame tantsust rõõmu nii endale kui vaatajale.

 

 

HipHop/Street Styles 

 

Vogue (alates13) – harrastajate, algajate grupp.

Katya Makarova aka Barracuda – on  Valgevenest pärit tantsija, õpetaja ja koreograaf. 

Tema tantsutee algas juba lapsepõlves ja on praeguseks kestnud 12 aastat, nendest 9 aastat just Vogue stiilis. Treeneri ja õpetaja rollis on ta arenenud ja selles stiilis viljelenud juba 7 aastat. Ta peab workshopidel osalemist üheks väga oluliseks osaks arengu ja kasvamise juures. Tema arvel on juba rohkem kui 200 osalemist erinevates töötubades sellistes stiilides nagu hip-hop, house, vogue, waacking, popping, locking, krump, dancehall, twerk, footwork, jazz-funk, contemporary, experimental. Mainimist väärib ka see, et lisaks workshopidel osalemisele peab ta tähtsaks ka regulaarsete treeningute külastamist, mida harrastab ka ise iganädalaselt hip-hop ja house stiile. Ta on ka edukalt osalenud mitmetel võistlustel nii Valgevenes, Leedus, Venemaal, Eestis, Rootsis, Saksamaal ja Soomes.

Vogue on enesekindluse, individuaalsuse ja tunnetuse arengul abiks igale õpilasele, see on väga mitmekesine stiil, kust igaüks saab leida miskit just enda jaoks. 

Vogue on ilu, graatsia ja stiilitunnetus elustiili võtmes. Vogue aitab Sul näidata oma individuaalsust, tunnetada oma ilu ja leida veel rohkem enesekindlust. 

See kõik ühildub kokku ja hakkab arenema just Vogue tantsu sees, mis on üks oluline osa suurest ja huvitavast “ballroom” kultuurist. 

 

tekst on kokku pandud ja tõlgitud (kahest originaaltekstist – autor Katya Makarova) Dance Republic looja ja peatreeneri Alissa Montese poolt. Mõnusalt naiselik, elegantne, vabastav! 
HeelsDance trennis on koreograafiad loodud naiselikkuse ja enesekindluse rõhutamise eesmärgil. Kavu luuakse maitsekaid ja sobilike alates 15. eluaastast.
Trenniga on oodatud liituma nii algajad kui ka edasijõudnud. 

 

                                           Akroobaatika/Cheerleading – treener Alissa Montes ja külalistreenerid


 Venitustehnika – treener Carmen Ronk

Olen avatud, mõistev ja sõbralik treener. Oma trennis soovin motiveerida õpilasi, rakendades võimlemise harjutusi, et jõuda efektiivselt tulemusteni. Tants on Minu jaoks elujõu allikas ning oluline vaimse tervise jaoks.
Minu tantsutee algas 6-aastasena, kui läksin rühmvõimlemisse. Seejärel treenisin inspireeriva treeneri Alissa käe all tantsutüdrukuna. Nüüd olen jõudnud Dance Republic Tantsukooli venitustreenerina. Minu eesmärk on panna oma õpilasi limiite ületama ja arendada nende keha mitmekülgselt. 

Cheerleading/Akrobaatikatreenerid Alissa Montes ja Reane Evert + külalistreenerid

 

Improvisatsioontreener Alissa Montes

Imporvisatsioon on keha liikumise võimalus oma tunde ja mõtete järgi, ning neid tundeid ja mõtteid saab suunata ja arendada läbi erinevate huvitavate ülesannete. Muusika ja tants käib käsikäes, kuulates trennis mitmekülgset muusikat saame arendada ja tunnetada ka oma kehakeele piiramatuid võimalusi. Tunnis tehakse ka rohkelt vaba tantsimist koos tagasisidega, venitamist ja tehnikat. 

 

Mudilased: 

Muidlaste trenne hetkel kahjuks ei toimu. Alustame hooajal 2021/2022

Oma soovist osaleda kirjutage: alissa@republic.ee

Lastetants:

Esmaspäeval kell 16:30 ja Reedel kell 16:30 

Tantsime, venitame, mängime ja sotsialiseerume. 

Trennis õpitakse päris tantsukoreograafiaid. Õpitakse balleti aluseid ja akrobaatilisi elemente.

Treener: Alissa Montes ja Liisel Palm

 

 

STIILID JA TRENNID

SHOW TRENNID LASTELE JA NOORTELE
2 või 3x nädalas 60 min
FUNKFUSION DANCE FIT 
2x nädalas 60 min
FUNKFUSION CHOREO 
2x nädalas 60 min
JAZZ 
1x nädalas 60 min
 CONTEMPORARY 
1x nädalas 120 min
HIP HOP 
2x nädalas 60 min
LATIN SOLO 
1x nädalas 60 min (hommikuti)
HEELS+CHAIR DANCE CLASS
1xnädalas 60 min
BC KALEV/CRAMO TANTSUTÜDRUKUTE GRUPP
2x nädalas 90 min
Vogue 
2x nädalas 60 min
MUDILASTE LIIKUMISTUND 
1xnädalas 45 min

Lisa treenigud:

VENITUSTRENN
1x nädalas 60 min
AKROBAATIKA/CHEERLEADING
1x nädalas 120 min
IMPROVISATSIOON
1x nädalas 60 min
 

 

 

etEstonian
etEstonian