Dance Republic Tantsukool asukoht: Estonia pst.3 Tallinn tel:+372 55566063 info@republic.ee

 

LAPSED 6-8 aastased

Teisipäeval ja Neljapäeval kell 16:00 (kokku 2 tundi

+ võimalik käia ka akrobaatika ja cheerleadingu trennis, mis toimub Reedel kell 16:00 (kokku 2+1 tundi programm)

 

NOORED 1 // 9-11 aastased – grupp avatakse jaanuaris. Registreerimine avatud!

Esmaspäeval ja Kolmapäeval kell 16:00 (kokku 3 tundi)  

+ võimalik käia ka akrobaatika ja cheerleadingu trennis, mis toimub Reedel kell 16:00 (kokku 3+1 tundi programm)

 

NOORED 2 // 12-14 aastased

Teisipäeval ja Neljapäeval kell 16:00 (kokku 3 tundi)

+ võimalik käia ka TANTSUTEHNIKA trennis, mis toimub Reedel kell 17:00 (kokku 3+1,5h tundi programm)

 

ESINDUSGRUPP – DANCE REPUBLIC DANCE TEAM // 15+ aastased

Teisipäeval ja Kolmapäeval kell 17:30 1h ja Neljapäeval kell 17:00 1,5 h 

+ võimalik käia ka TANTSUTEHNIKA trennis, mis toimub Reedel kell 17:00 (kokku 3,5 +1,5h tundi programm)—————–

info:

Show tantsus toimuvad trennid kinnitatud õppekava järgi, astmete kaupa.

Õppekava nimetus on Tants ja Loovus.

Õppekavaeesmärgid:
– laiapõhjaline ettevalmistuseks tantsukunsti vallas;
– tutvustada ja omandada põhiteadmisi erinevates tantsustiilides; – luua eeldused loomeprotsessis osalemiseks;
– luua valmidus töötada nii individuaalselt, paaris kui grupina;

– luua eeldused tantsija tervist puudutavate teadmiste omandamiseks.

Õppekava ühendab endas nii tantsukunsti kui -spordi arendamiseks vajalikud tegevused ning eesmärgid.

Õppetöö toimub hooajapõhiselt algusega septembrist kuni juuni lõpuni. Vaheajad ühtivad haridus- ja teadusministri määrusega määratud koolivaheaegadega.

Õppeainete valiku võimalused ja tingimused: Õpilasel on võimalus valida treenimiseks vastavalt soovile sobiva ja endale jõukohase koormuse, tantsukool võtab arvesse õpilase soovi treenida hobiklass tasemel ning õpilane ei pea osalema arvestustel ega väljastata astme läbimisel tunnistust.

Iga astme juures on oluline läbida kohustuslike aineid. Kõigil õpilastel on võimalik lisaks valida ka lisaaineid.

 Õppekava astmed

 Astmed jagunevad kuueks põhiastmeks:

• Mudilased: 2-4 aastased
• Eelaste: 5-7 aastased

• PÕHIASTAMED:

• Aste 1: 8-10 aastased

• Aste 2: 11-13 aastased

• Aste 3: 14-16 aastased

• Aste 4: 17- 19 aastased

Hobiklass:

Kõikides põhiastmetes on võimalik liituda programmiga ka hobiklassi ehk arvestustel mitte osaleva õpilasena. Lähtume põhimõttest, et iga soovija peaks saama võimalust arenemiseks vaatamata sellele mis on tema eelnev kogemus või mis on tema tundides osalemise eesmärk. Hobiklassist võib igal õpeperioodil end avalduse alusel paluda üle viia arvestusliku programmi. Kõik läbitud hobiklassis tunnid arvestatakse tagantjärgi vastavalt õpilase läbitud mahule.

Peatreener

 

Alissa:

Olen olnud juba 20 aastat erinevate tantsustiilide edukas ja tunnustatud treener. 

Nende aastate jooksul olen õpetanud tuhandeid eri vanuses õpilasi. Samuti olen lugematuid kordi osalenud nii ise juhendajana, lavastajana, tantsijana ja koreograafina kui ka oma õpilastega erinevatel võistlustel, konkurssidel, teleprojektides, teleülekannetes jne.

Trennis soovin pakkuda õpilastele rõõmu enda võimete avastamisest. See siiras üllatus nende liikumiste õnnestumise üle  ja nende aitamine edusammude saavutamisel on mu jaoks parim hingetoit ja rõõmu allikas. Tants ja selle õpetamine on mu suurim kirg – usun tugevalt seda, et kõige parem trenn on selline kus tahaksid ka ise õpilane olla. Tulen alati vaatamata kõigele oma trennidesse hea tujuga, ning lõpetan trenni heade soovidega ja naeratus näol. 

Tantsukunst ja suund kasvab ja areneb maailmas igapäevaga ja nii ka mina soovin alati astuda oma sammud selle arengu suunas, hoides elevana tähtsaks ja armsaks saanud minu jaoks üldisi eetilisi väärtusi.

 

Treener:

 

Liisel Palm:

Olen sõbralik ja rõõmsameelne. Soovin Sulle pakkuda  kaasahaaravat tantsu ja tehnikaga täidetud trenni, samas ei puudu neist ka korrektsus ja tähelepanelikkus. Annan endast kõik, et tuleksid trenni rõõmsameelsena ja õppimistuhinaga ning lahkuksid veelgi parema tuju ja täienenud teadmistepagasiga. Minu eesmärk on pidevalt arendada ennast ja aidata seda teha ka teistel. Annan endast parima, et tantsupisik Sul ei kaoks. Vastupidi, soovin seda veelgi suuremaks muuta. 

 

 

 

 

 

Treener:

 

 

Miia-Liisa Musting

 

 info tulekul…

 

 

Oodatud on liituma kõik neiud vanuses 15+ aastad. 

Mõnus toetav seltskond, sõbralikud treenerid, palju tantsu ja esinemisvõimalusi. 

Esindustiim on edasijõudnutele noortele ja täiskavanutele tantsijatele. Trennides on rõhk koreograafia omandamisel, esinemisteks ja võistlusteks ettevalmistumisel.

Esinetakse igakuiselt. Hinnatakse kõrget motivatsiooni olemasolu. Tugev grupivaim. Arenetakse nii tehniliselt kui emotsionaalselt.  

Esindustiimi sobivad neiud ja täiskasvanud kellel on suur soov kuuluda teineteist toetavate liikmetega grupi, areneda, tunda rõõmu tantsust ja loomulikult ka esindada tantsukooli erinevatel üritustel, videovõttetel ja võistlustel. Vanus alates 15+.

 

Trennid toimuvad:

T, K  algusega kell 17:30 ja N algusega kell 17:00 

 

 

Tantsime, venitame, mängime loovmänge ja sotsialiseerume. 

Trennis õpitakse päris tantsukoreograafiaid.

Õpitakse balleti aluseid ja akrobaatilisi elemente ja kõike seda läbi mängu.

Treener: Miia-Liisa Musting 

Õppeprogrammi juht:  Alissa Montes


Laste ja noortele mõeldud Cheer ja Akro trenn – reedeti kell 16:00 

Trenni kestvus 1,5h.

Tunni sisu sõltub treenijate vanusest ja ettevalmistustasemest. Pöörame palju tähelepanu keha tugevdamisele, meeskonnatöö tähtsusele. Õpime nii individuaal elemente kui ka paaris koostööd ja grupi tõsteid.

Treeningut viiakse läbi pehme matti peal, et tagada maksimaalne ohutus.

 

FunkFusion –  Üks populaarsemaid, meie tantsukooli oroginaalstiil, mis on 2011 aastal välja töödatud Alissa Montese poolt. Sellel on hetkel kaks suunda – koreograafia (FunkFusion Choreo) ja tantsuline fitness (FunkFusion DanceFit) need kaks suunda eristuvad tasemete poolest. Selle stiili eripära tuleneb sellest, et nendes trennides on oma kõrge naiselik energia, sära ja sukeldumine tantsumaailma erinevate stiilidesse, FunkFusion koreograafia on väga mitmekülgne, muusika kaasahaarav ja seltskond väga inspireeriv ja toetav. 

 

 

Treenerid: Alissa Montes ja Reane Evert

 

Reane: 

 

Olen kohusetundik ja asjalik särapall. Minu trennidest leiab alati naeru, positiivsust, motiveerivaid sõnu ja võimalust areneda. 

Tants on minu jaoks viis, mis annab võimaluse end väljendada, tunda enesekindlalt ja särada. Oma õpilastele soovin samuti läbi oma koreograafiate anda edasi positiivseid emotsioone, enesekindlust ja võimalust nautida hetkes olemist. 

 

Minu tantsutee algas ilmselt hetkel, kui üldse käima hakkasin. Kuna ka mu ema on tantsija ja treener, siis on tants see miski, mis on minuga terve elu kaasas käinud ja oli ainult loogiline valik ema tantsukingadesse hüpata. Minu üks suurimatest saavutustest siiani on olnud tantsimine tantsukooli esindustiimis. Seda just, kuna see oli aeg, mil tantsides tundsin end kui superstaar ning kust sain alati positiivseid emotsioone. Samuti oli alati kuhu edasi areneda ja võimalus proovida uusi asju, kuna ei olnud kuiva tatsumist, vaid iga päev, iga esinemine oli erinev ja järgmine linnuke saavutuste nimekirjas. Treeneri ameti leidsin ennekõike meie tantsukooli supernaise Alissa utsitamisel. Tema julgustavate sõnade ja motiveerimise tõttu olen arenenud ja avastanud, kui lahe on olla mitte ainult tantsija vaid ka treener. Ta on olnud eeskujuks ja mentoriks igal sammul. 

Minu eesmärk on pakkuda kõigile oma õpilastele trenni ning atmosfääri, kus saab end tunda vabalt, nautida ja mitte mõelda sellele, mis teised arvavad. Trenn ja tants peaks olema soov ja nauding mitte tüütu kohustus.

 

Trennide toimumisaegu vaata tunniplaanist! 

 

 

Treener: 

Marily Pern

Sihikindel, töökas ja pühendunud Marily on tantsinud juba 10 aastat. Jazz armastuse on temasse süstinud tema kauaaegne õpetaja Anastasia Koot, kelle käe all on Marily lugematuid kordi saavutanud poodiumi kohti erinevatel võistlustel nii Eestis kui välismaal. Marily on juba mitmendat aastat õpetanud nii lapsi, noori kui ka täiskasvanudi, ning tema õpetamiskirg on aina suuremaks kasvamas. 

Marily trennidesse saavad tulla nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud tantsijad. 

Laste ja noorte rühmad jaotatakse taseme järgi, et oleks kõigil tore koos hea, sõbralik ja sobilik areneda just õiges tempos. 

Täiskavanute trenni, ehk JAZZ ALL LEVEL tundi on oodatud kõik alates 15+ aastased noored ja täiskasvanud huvilised.- trennid toimuvad 2 korda nädalas Reedeti ja Pühapäeviti. Vaata ka tunniplaanist täpsemaid aegu.

Trennide eesmärk kõikides grupides on nautida tantsu läbi Jazz liikumise. 

 

 

ContempJazz Movement stiil sobib väga hästi nii Contemporary kui ka Jazztantsu suuna harrastajatele.

Trennis õpitakse nii mõnusaid koreograafiaid, toetavat tehnikat kui ka tehakse improvisatsooni . 

 

Treener: Marily Pern

 

Trennid Esmaspäeval kell 17:30 ja Reedel kell 17:00

Uuel hooajal avatakse järgmised grupid:

Algajad ja hobiklass//

E ja K kell 17:00

sobib nii noortele kui ka täiskasvanutele

 

Edasijõudnud//Võistlusgrupp KELLY CREW // 

Liitumiseks võta ühendus treeneriga: kelly@republic.ee või info@republic.ee

E ja K kell 18:00; L kell 12:00

 Mõnusalt naiselik, elegantne, vabastav! 
HeelsDance trennis on koreograafiad loodud naiselikkuse ja enesekindluse rõhutamise eesmärgil. Kavu luuakse maitsekaid ja sobilike alates 15. eluaastast.
Trenniga on oodatud liituma nii algajad kui ka edasijõudnud. 

 

info tulekul…

 

 

Vogue (alates13) – harrastajate, algajate grupp.

Katya Makarova aka Barracuda – on  Valgevenest pärit tantsija, õpetaja ja koreograaf. 

Tema tantsutee algas juba lapsepõlves ja on praeguseks kestnud 12 aastat, nendest 9 aastat just Vogue stiilis. Treeneri ja õpetaja rollis on ta arenenud ja selles stiilis viljelenud juba 7 aastat. Ta peab workshopidel osalemist üheks väga oluliseks osaks arengu ja kasvamise juures. Tema arvel on juba rohkem kui 200 osalemist erinevates töötubades sellistes stiilides nagu hip-hop, house, vogue, waacking, popping, locking, krump, dancehall, twerk, footwork, jazz-funk, contemporary, experimental. Mainimist väärib ka see, et lisaks workshopidel osalemisele peab ta tähtsaks ka regulaarsete treeningute külastamist, mida harrastab ka ise iganädalaselt hip-hop ja house stiile. Ta on ka edukalt osalenud mitmetel võistlustel nii Valgevenes, Leedus, Venemaal, Eestis, Rootsis, Saksamaal ja Soomes.

Vogue on enesekindluse, individuaalsuse ja tunnetuse arengul abiks igale õpilasele, see on väga mitmekesine stiil, kust igaüks saab leida miskit just enda jaoks. 

Vogue on ilu, graatsia ja stiilitunnetus elustiili võtmes. Vogue aitab Sul näidata oma individuaalsust, tunnetada oma ilu ja leida veel rohkem enesekindlust. 

See kõik ühildub kokku ja hakkab arenema just Vogue tantsu sees, mis on üks oluline osa suurest ja huvitavast “ballroom” kultuurist. 

 

tekst on kokku pandud ja tõlgitud (kahest originaaltekstist – autor Katya Makarova) Dance Republic looja ja peatreeneri Alissa Montese poolt. 

etEstonian
etEstonian