Dance with Emotion

Dance Republic on Alissa Montese uus tantsukool Tallinna südames, mis alustas oma tööd 2019 aasta augustikuus.

Meie juures leiavad endale sobiva trenni igas vanuses ja iga tantsutasemega inimesed.  Meie soov on olla turvaline, rõõmus ja positiivse suhtumisega tantsukodu, kus lapsed, noored ja täiskasvanud mitte ainult treenivad, vaid saavad ennast avada ja õppida tantsuoskuste kõrval ka muud eluks vajalikku.

Alissa on olnud juba 20 aastat erinevate tantsustiilide edukas ja tunnustatud treener. Nende aastate jooksul on ta õpetanud tuhandeid eri vanuses õpilasi. Samuti on ta lugematuid kordi osalenud oma õpilastega erinevatel võistlustel, konkurssidel, teleprojektides, teleülekannetes jne. 

“Treenerina arenen ja õpin iga päev oma õpilastega koos. Iga nende väiksemgi edusamm inspireerib ja motiveerib mind pingutama ja arendama ennast kui õpetajat. Usun, et nii saan ma pakkuda neile veel suuremat arengut. Viimastel aastatel olen oma õpetamismeetodi juures aina rohkem pööranud tähelepanu mitte ainult füüsilise arengule vaid ka vaimsete ja ühiskondlike väärtuste edasi andmisele ning näinud selle mõju ja positiivseid muutusi oma õpilastes”, räägib Alissa.

“Kahe lapse emana tean ja näen oma laste peal, kuidas erinevad huviringid mõjutavad ja kujundavad meie lapsi, seega pean väga oluliseks, et ka minu tantsukoolis oleksid lisaks füüsilisele arengule tähtsal kohal olulised väärtused ja põhimõtted – teineteisega arvestamine, hoolimine ja teineteise toetamine. Soovin, et mu õpilased oleksid enesekindlad ja tugevad isiksused, kes on ka tahtejõulised, hoolivad ja arvestavad meeskonnatöös. Tunnen rõõmu, et saan jagada oma õpilastega läbi enda kogemuste saadud tarkusi, mis aitavad neil elus läbi lüüa, olla enesekindlamad, ja mis kõige tähtsam, õppida olema õnnelik ja iga päevaga veel parem inimene.” 

Dance Republic saab olema mitmekülgseks arengut soodustavaks stuudioks ning lisaks ka mõnusaks ja nauditavaks sotsialiseerumise kohaks, kus leida uusi sõpru ja nautida tantsides loodud emotsioone.