Dance with Emotion

Meie peamiseks stiiliks on FunkFusion, mille välja töötamist ja arendamist alustas Alissa Montes 2011 aastal.

FunkFusion stiil on mõnusalt naiselik, lõbusalt energiline, mõnikord tundeline ja lüüriline, kuid peamiselt suure energiaga power-trenn. FF trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele ja kehale nauditavat koreograafiat. Nii nagu nimigi ütleb, kombineerib fusion endas mitmeid kaasaegseid ja populaarseid stiile. Tunnis õpitakse koreograafiaid, mis koosnevad erinevatest stiilidest nagu naiselik showtants, mitmekesine jazz, broadway, hip-hop, hoogne house, waacking, african, idamaine bollywood jpt. Laste-, noorte- ja esinemisgruppides ei puudu ka venitamine, erinevad tantsutehnikad ning akrobaatika. 

FunkFusion trenn on väga sobilik nii tõelisele tantsufännile kui algajale tantsuhuvilisele. Meie juures saad alustada igas vanuses ning iga tasemega. Oluline on vaid Su siiras huvi! Dance Republic Tantsukooli eesmärk on näidata Sulle, et karta pole mitte midagi ja anname endast parima, et Sa saaksid nautida nii head trenni kui ka märgata endas arengut ning avardada oma tantsulist silmaringi.

TUTVU MEIE GRUPPIDEGA

Lastele ja noortele on avatud registreerimiseks järgmised gruppid: 

  • FunkFusion Tibud (3.-5. aastased mudilased) 2x nädalas
  • Poiste tantsulise ja üldfüüsilise arengu grupp (hip-hop, break tants, ringtreening, võitluskunstid)
  • FunkFusion Lapsed (1-3 klass) 2x nädalas
  • FunkFusion Noored I (4-6 klass) 3x nädalas
  • FunkFusion Noored II (7-9 klass) 3x nädalas
  • FunFusion III (10-12 klass) 3x nädalas

Laste- ja noorte gruppide trennides on fookus tantsulisel arengul, emotsioonaalsuse väljendamisel, tehnilisel ja akrobaatilisel arengul. Kõik grupid osalevad vähemalt korra aastas võistlustel. Võimalusel osaletakse kõikidel võimalikel võistlustel, et arendada grupivaimu, koostöövõimekust, meeskonna tunnetust ja vastutust.

Soovi korral saab Lisaks oma grupi trennidele osaleda lisatreeningutes, milleks on venitustreening, akrobaatika treening ja eratrennid.

BC Kalev/Cramo Tantsutüdrukud


BC Kalev/Cramo Tantsutüdrukud (FunkFusion Elite Esindusgrupp) pannakse rõhku kiire koreograafia omandamisele, venitamisele, cheerleadingu tõstete harjutamisele. Samuti praktiseeritakse turvaliselt akrobaatilisi elemente ja tõsteid nii solo, paaris kui ka grupis. Esindusgrupp on suunatud tõelistele tantsufännidele, kelle soov on ennast arendada, panna proovile, rohkelt esineda, võistelda ja kuuluda gruppi, kus iga liige siiralt hingega panustab ühise eesmärgi nimel.


BC Kalev/Cramo Tantsutüdrukute (Elite võistlusgrupp) registreeri end kui Su peamiseks eesmärgiks on kiire ja pidev tantsuline, tehniline ning akrobaatiline areng. 

Ootame meie nii vanu kui ka uusi tantsusõpru FunkFusion No.Limit. gruppidesse:

  • FunkFusion CHOREO – No.Limit. Grupp- Fännid (harrastajad) kes soovivad õppida keerukamaid koreograafiaid erinevates stiilides. Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. FF Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.  
  • FunkFusion DanceFit – No.Limit. Grupp – Tantsuhuvilistele kes ei ole kindlad kas nende koreograafiliste kavade õppimise tase või oskus on piisav, et ühineda FF CHOREO gruppiga kuid soov nautida lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri on väga suur. FF DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust. See trenn sobib hästi ka lisatreeninguks FunkFusion Choreo tantsijatele, kes soovivad lisakoormust ja samuti ka kõikidele teistele gruppidele üldfüüsilise koormuse parandamiseks.

No.Limit. Gruppid on igale vanusele mõeldud grupid, kus ei ole esinemiskohustust. Esinemistel ja võistlustel osaletakse nendega kes avaldavad selleks soovi.

Registreeri end 27. mail alustavasse suveprogrammi: info@republic.ee või telefonil +372 555 66 063.