FUNKFUSION

Tantsustiil, mis on eriti populaarne meie tantsukoolis täiskasvanute seas! 

Sõnaosa Funk sümboliseerib lõbusat, meeldivat ja nauditavalt veedetud aega trennis. Sõna Fusion ei pane aga meid piiridesse, kuna Fusion tähendab mitmekesisust, erinevate asjade, antud juhul stiilide, kombineerimist ja kokkusobimist.

FunkFusion stiil hõlmab endas segu erinevatest stiilidest. See on lõbusalt energiline, mõnikord tundeline ja lüüriline, kuid peamiselt suure energiaga power-trenn. FF trennis saab nii väga hea füüsilise koormuse kui ka hingele ja kehale nauditavat koreograafiat.

Meie juures saad alustada igas vanuses ning iga tasemega. Oluline on vaid Su siiras huvi! Dance Republic Tantsukooli eesmärk on näidata Sulle, et karta pole mitte midagi ja anname endast parima, et Sa saaksid nautida nii head trenni kui ka märgata endas arengut ning avardada oma tantsulist silmaringi.

FunkFusion Grupid on mõeldud kõigile vanustele ning neil gruppidel ei ole esinemiskohustust. Esinemistel ja võistlustel osaletakse nendega, kes avaldavad selleks soovi.

Ootame meie nii vanu kui ka uusi tantsusõpru FunkFusion gruppidesse:

FunkFusion CHOREO

Edasijõudnud ⎸ Treener: alissa montes

Fännid (harrastajad) kes soovivad õppida keerukamaid koreograafiaid erinevates stiilides. Trennis ei puudu ka jõuharjutused, rohkelt nalja ja higi. FF Choreo trenn sobib Sulle eriti hästi, kui oled varasemalt tantsimisega tegelenud, kuid oled erinevatel põhjustel kunagi pidanud jätma selle tahaplaanile.

FunkFusion LATIN

Kõik tasemed ⎸ Treener: alissa montes

FunkFusion DanceFit

Kesktase ⎸ Treener: Reane Evert

Tantsuhuvilistele, kes ei ole kindlad, kas nende õppimise tase või oskus on piisav, et ühineda FFCHOREOga, kuid on soov nautida lihtsamaid tantsusamme, jõuharjutuste tegemist ja mõnusat atmosfääri. FF DanceFit sobib Sulle eriti hästi, kui soovid rahulikus tempos õppida huvitavaid lühikesi tantse, mida saab korrata iga trenn ja nautida tantsulist fit koormust.

FunkFusion Mix

Algajad ⎸ Treener: Alissa Montes

TUTVU KA MEIE LASTE JA NOORTE GRUPPIDEGA:

Lastele ja noortele on avatud registreerimiseks mitmes erinevas stiilis ja erineva raskustasemega grupid,
mille kohta täpsemalt saad lugeda STIILID & TREENERID LEHELT
 

Võistlusgruppides pööratakse tugevalt tähelepanu tehnikale, venitusele ja akrobaatikale.

Laste- ja noorte gruppide trennides on fookus mitmekesisel tantsulisel arengul, emotsioonaalsuse väljendamisel, tehnilisel ja akrobaatilisel arengul. Võimalusel osaletakse võistlustel, et arendada grupivaimu, koostöövõimekust, meeskonna tunnetust ja vastutust. 

Dance Team trennis pannakse rõhku kiirele koreograafia omandamisele, venitamisele, cheerleadingu tõstete harjutamisele. Samuti praktiseeritakse turvaliselt akrobaatilisi elemente ja tõsteid nii solo, paaris, kui ka grupis. Esindusgrupp on mõeldud tantsufännidel, kelle soov on ennast tõsisemalt arendada, panna proovile, rohkelt esineda, võistelda ja kuuluda gruppi, kus iga liige siiralt hingega panustab ühise eesmärgi nimel. 

Soovikorral saab lisaks oma grupi trennidele osaleda lisatreeningutes, tutvu valikuga siin: